Nasz Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2017 pomału się rozkręca. Dziś zamieszczamy pierwszy kupon. Czytelnicy mogą głosować na kandydatów w dwóch kategoriach: senior i junior.

Dodaj komentarz

Tydzień przed Wigilią odbędą się XXII Otwarte Mistrzostwa Szczytna i Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym.

Bokserzy Gwardii Szczytno wywalczyli dwa medale podczas I Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Sportach Walki.

Za trenerem Jackiem Szewczakiem pracowity miesiąc.

W minioną sobotę młodzi wojownicy szczycieńskiej Katany wywalczyli 6 medali w zawodach w Lipnie w kolejnej edycji ligi graplingowej young grappler.

Reprezentacja Zespołu Szkół nr 3 po raz drugi wygrała Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych pod Patronatem Honorowym Burmistrz Miasta Szczytna.

Mateusz Dankowski został zwycięzcą Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora GOK w Jedwabnie.

Dziś dokończenie podsumowania piłkarskiej rundy jesiennej. Przyglądamy się postawie Omulwi Wielbark i zespołów występujących w klasie A.

Wyniki:

I liga: GKS Rozogi - Galactico 3:4 (1:1), WSPol - Wałpusza 07 0:4 (0:2),

Para Bogdan Lesiński - Wojciech Wrześniowski wygrała XVIII Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Brydżu Sportowym Parami o Puchar Starosty Szczycieńskiego.

W Mistrzostwach Rejonu V w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców udział wzięły po 3 drużyny w każdej z kategorii. W meczach, które rozgrywano na orliku w Kamionku nie brakowało zaciętych pojedynków. Ostatecznie wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki z Pisza a wśród chłopców reprezentacja gospodarzy.

W rozegranych w Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt, nie najlepiej zaprezentowały się zespoły reprezentujące szkoły z naszego powiatu. Pierwsze dwa miejsca zajęły bowiem odpowiednio ekipy z Pisza i Mrągowa.