Udany występ zawodników Akademii Sztuk Walki na III Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się w minioną sobotę w Białymstoku.

Powalczyli w Białymstoku
W dobrych humorach wracali z Białegostoku zawodnicy ASW

W zawodach wystartowało 241 zawodników z 27 klubów z Polski i zagranicy. Turniej był bardzo mocno obsadzony i aby móc stanąć na podium, trzeba było wygrać minimum 2-3 walki. Mimo to bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy szczycieńskiego klubu.

Wszyscy nasi reprezentanci stoczyli bardzo ciężkie boje i pokazali prawdziwe serce do walki, a pomimo to niektórym zabrakło trochę szczęścia, by dotrzeć do strefy medalowej. Bardzo dobrze zaprezentował się Krzysztof Bracki, który wygrał w swojej kategorii (chłopcy, młodzicy 12-13 lat). Dobry występ zaliczyła też Martyna Korybska, zajmując II miejsce w kategorii dziewczynki młodziczki 12-13 lat. Duże słowa uznania należą się Szymonowi Kordek, najmłodszemu zawodnikowi, który stoczył cztery walki i w swojej kategorii zajął II miejsce. Drugie miejsca w swoich kategoriach także zdobyli: Dominik Kordek, Marcel Korybski, Natan Żyliński. Na trzecim stopniu podium stanęli: Maciej Pawłowski, Kacper Paprotny i Bartosz Kostiuk.