Drużyna żaków MKS-u Szczytno zagra w finale Halowych Mistrzostw Województwa. Podopieczni Dariusza Pogorzelskiego zajęli drugie miejsce podczas turnieju rozegranego w Białej Piskiej.

O awans walczyło 6 drużyn. MKS wygrał 3:1 z Tęczą Biskupiec, zremisował z Warmią Olsztyn 1:1, uległ Sokołowi Biała Piska 0:2, pokonał OKS 1945 Olsztyn 2:0 i Ronę 03 Ełk 2:1. Szczytnianie zajęli ostatecznie drugie miejsce i wywalczyli awans do finału. W Białej Piskiej triumfował pokonany przez szczytnian OKS 1945 Olsztyn, a na turniej finałowy pojedzie również zespół z Białej Piskiej.

Najwięcej goli dla MKS-u zdobył Rafał Dębski, który bramkarzy rywali pokonywał 4-krotnie.

Drużyna ze Szczytna występowała w składzie: Jakub Cieślowski, Filip Chorążewicz, Marek Goździewski, Bartosz Laskowski, Amadeusz Pogorzelski, Damian Samsel, Rafał Dębski, Daniel Bancerz, Arkadiusz Rudnicki, Krystian Byczyński i Adrian Opalach.