Drużyna WSPol. zajęła drugie miejsce w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski Policji w halowej piłce nożnej.

W dniach 3-7 grudnia w Mielnie odbył się III Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych, traktowany jako Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Policji w Halowej Piłce Nożnej.

W turnieju uczestniczyło 16 drużyn. Reprezentacja WSPol., w której skład wchodzili: Paweł Dudo, Jarosław Horoszkiewicz, Wiesław Ziemak, Tadeusz Sosnowski, Bogdan Kielin, Mirosław Rusiecki, Daniel Komorowski, Grzegorz Suckiel, Grzegorz Lenart, Łukasz Wilk, Marek Ciborowski zajęła w klasyfikacji końcowej II miejsce zdobywając tytuł Wicemistrza Polski Policji na rok 2003. Zespół z WSPol. osiągnął następujące rezultaty:

z KWP Radom 1:1, CSP Legionowo 4:1, KWP Kielce 2:0, KWP Wrocław 3:2, KWP Opole 1:0 - wychodząc z grupy na pierwszym miejscu.

W półfinale WSPol. wygrała z KSP 3:1 i zremisował z KWP Katowice 1:1.

W finale drużyna WSPol. spotkała się z KWP Kielce, z którymi w eliminacjach wygrała 2:0. Po dramatycznym meczu tym razem uległa swoim przeciwnikom 0:3.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany reprezentant WSPol. Daniel Komorowski.

Drużyna poświęciła tytuł Wicemistrza Polski naszemu koledze z boiska, zmarłemu niedawno poinsp. Arkadiuszowi Walcowi.